(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прибори за хранене |
|
| Acoperire | Matei |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | A stabilit |
| Pachet de conținut | 1 x Furculita, 1 x Lingura, 1 x Cutit |
| Număr | 3 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Material | Bambus |
| Lăţime | 4.4 cm |
| Lungime | 16 cm |
| Grosime | 1.1 cm |