- -3,19 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Цвят | Зелен, Инокс |
| Тип продукт | Преса |
| Материал | Стомана |
| Капацитет | 0 l |
| Тип храна | Чесън |
| Височина | 4 cm |
| Ширина | 3 cm |
| Дължина | 19.3 cm |