- -3,19 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Culoare | Verde, Inox |
| Tip produs | presa |
| Material | Oţel |
| Capacitate | 0 l |
| Fel de mancare | Usturoi |
| Înălţime | 4 cm |
| Lăţime | 3 cm |
| Lungime | 19.3 cm |