- -5,16 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Цвят | Жълт, Черен |
| Тип продукт | Преса |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип храна | Чесън |
| Височина | 4 cm |
| Ширина | 5.6 cm |
| Дължина | 18 cm |