- -5,16 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Culoare | Galben, Negru |
| Tip produs | presa |
| Material | Plastic, Oţel |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Fel de mancare | Usturoi |
| Înălţime | 4 cm |
| Lăţime | 5.6 cm |
| Lungime | 18 cm |