- -30,68 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Съдомиялни за вграждане |
|
| Материал на кухината | Неръждаема стомана |
| Цвят | Сребрист |
| Мощност | 1800 W |
| Брой програми | 7 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Електронен |
| Slim | Не |
| Тип | Напълно вградена |
| Брой кошници | 3 |
| Капацитет | 9 комплекта |
| Материал на рафта | Инокс |
| Функции | Отложен старт |
| Тип програми | Еко |
| Отложен старт | 24 h |
| Разпръскващи рамена | 2 |
| Ниво на шум | 44 dB |
| Енергийна консумация/цикъл | 0.755 kWh |
| Консумация на вода/цикъл | 8 l |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 81.5 cm |
| Ширина | 44.5 cm |
| Дълбочина | 57 cm |
| Тегло | 38 Kg |
| Дължина на маркуча | 1.5 м |
| Гаранция | 60 месеца |
| Тип | Напълно вградена |
| Ниво на шум | 44 dB |