- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Съдомиялни за вграждане |
|
| Υλικό κοιλότητας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Εξουσία | 1800 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 7 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ηλεκτρονικός |
| Λεπτός | Οχι |
| Ενα είδος | Πλήρως ενσωματωμένο |
| Αριθμός καλαθιών | 3 |
| Χωρητικότητα | 9 σετ |
| Υλικό στο ράφι | Inox |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη |
| Τύπος προγράμματος | Eco |
| Καθυστερημένη έναρξη | 24 h |
| Απλώνοντας τα χέρια | 2 |
| Επίπεδο θορύβου | 44 dB |
| Κατανάλωση ρεύματος/κύκλος | 0.755 kWh |
| Κατανάλωση νερού / κύκλος | 8 l |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 81.5 cm |
| Πλάτος | 44.5 cm |
| Βάθος | 57 cm |
| Βάρος | 38 Kg |
| Μήκος σωλήνα | 1,5 μ |
| Εγγύηση | 60 μήνες |
| Ενα είδος | Πλήρως ενσωματωμένο |
| Επίπεδο θορύβου | 44 dB |