- -3,58 €
- Изчерпано
![]()
- Висококачествена изработка
- Практичен дизайн
- Размери: 42 х 34 х 0.8 см
- Гъвкавост, която позволява прилягане към извивките
- Лесна за почистване
- Цвят: кафяв
- Форма: правоъгълна
- Топлоустойчива
- Материал: бамбук
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип продукт | Подложка |
| Материал | Бамбук |
| Ключови характеристики | Сгъваем |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 1 |
| Височина | 0.8 cm |
| Ширина | 34 cm |
| Дължина | 42 cm |