- -3,58 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Подложка |
| Υλικό | Μπαμπού |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αναδιπλούμενο |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 0.8 cm |
| Πλάτος | 34 cm |
| Μήκος | 42 cm |