- -6,65 €
- Изчерпано
Характеристики:
- Изработена от издръжлив бамбуков материал. По-здрав и красив от обикновено дърво.
- Идеална за сервиране на закуски, вечери и вино в леглото, както и като масичка за лаптоп.
- Сгъваеми крачета и удобни дръжки за по-лесно пренасяне
- Почиствайте масичката с мека и топла сапунена вода или бамбуково масло за да удължите живота на бамбука.
- Размери на подноса в сгънато състояние: 50 x 30 x 7 см
- Височина на подноса в разгънато състояние: 23 см
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Характеристики:
- Изработена от издръжлив бамбуков материал. По-здрав и красив от обикновено дърво.
- Идеална за сервиране на закуски, вечери и вино в леглото, както и като масичка за лаптоп.
- Сгъваеми крачета и удобни дръжки за по-лесно пренасяне
- Почиствайте масичката с мека и топла сапунена вода или бамбуково масло за да удължите живота на бамбука.
- Размери на подноса в сгънато състояние: 50 x 30 x 7 см
- Височина на подноса в разгънато състояние: 23 см
Техническо описание
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип продукт | Тава |
| Материал | Бамбук |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 1 |
| Височина | 23 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 50 cm |