- -6,65 €
- Stoc epuizat
Caracteristici:
- Fabricata din material de bambus durabil. Mai puternic si mai frumos decat lemnul obisnuit.
- Ideal pentru a servi gustari, cine si vin in pat, precum si o masa pentru laptop.
- Picioare rabatabile si manere confortabile pentru transport usor
- Curatați masa cu apa calduta sau ulei de bambus pentru a prelungi durata de viata a bambusului.
- Dimensiuni: 50 x 30 x 7 cm
- Inaltime desfacuta: 23 cm
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Caracteristici:
- Fabricata din material de bambus durabil. Mai puternic si mai frumos decat lemnul obisnuit.
- Ideal pentru a servi gustari, cine si vin in pat, precum si o masa pentru laptop.
- Picioare rabatabile si manere confortabile pentru transport usor
- Curatați masa cu apa calduta sau ulei de bambus pentru a prelungi durata de viata a bambusului.
- Dimensiuni: 50 x 30 x 7 cm
- Inaltime desfacuta: 23 cm
Fisa tehnica
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Bambus |
| Forma | Dreptunghiular |
| Număr / set | 1 |
| Înălţime | 23 cm |
| Lăţime | 30 cm |
| Lungime | 50 cm |