
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Сандвич тостери |
|
| Капацитет | 2 сандвича |
| Цвят | Бял |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за сандвичи |
| Тип на плочите | Сандвич |
| Мощност | 750 W |
| Функции | Незалепващо покритие, Индикаторна светлина, Защита против прегряване |
| Нива на мощност | 1 |
| Височина | 9 cm |
| Ширина | 23.5 cm |
| Дължина | 24 cm |
| Тегло | 1.24 Kg |
| Брой филии | 2 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Гаранция | 24 месеца |