
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сандвич тостери |
|
| Χωρητικότητα | 2 σάντουιτς |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Τοστιέρα |
| Τύπος πιάτων | Σάντουιτς |
| Εξουσία | 750 W |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση, Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Υψος | 9 cm |
| Πλάτος | 23.5 cm |
| Μήκος | 24 cm |
| Βάρος | 1.24 Kg |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Εγγύηση | 24 месеца |