- -20,19 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | Пластмаса, ABS |
| Цвят | Кафяв |
| Мощност | 1800 W |
| Захранващо напрежение | 220-240 V |
| Включени аксесоари | Концентратор, Дифузер |
| Функции | Йонизация, Cool shot, Халка за окачване, Дифузер, DC мотор, 2 нива на мощност, Закачалка, LED светлина |
| Степен скорости | 2 |
| Нива температура | 3 |
| Комплект | Не |
| Тип | Класически |
| Част от тялото | Коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Тегло | 859 g |
| Гаранция | 36 месеца |