- -20,19 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic, ABS |
| Culoare | Maro |
| Putere | 1800 W |
| Tensiune alimentare | 220-240 V |
| Accesorii incluse | Hub, Difuzor |
| Functii | Ionizare, Cool shot, Suspensie, Difuzor, Motor DC, 2 trepte putere, Cuier, Iluminare LED |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Set | Nu |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Lungime cablu | 3 m |
| Greutate | 859 g |
| Garanție | 36 luni |