- -13,18 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | Пластмаса, Керамика, ABS |
| Цвят | Златист, Син |
| Мощност | 2200 W |
| Захранващо напрежение | 220-240 V |
| Включени аксесоари | Концентратор, Дифузер |
| Функции | Йонизация, Cool shot, AC Мотор, Халка за окачване, Арганово масло |
| Степен скорости | 2 |
| Нива температура | 3 |
| Комплект | Не |
| Тип | Класически |
| Част от тялото | Коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Тегло | 841 g |
| Гаранция | 60 месеца |