- -13,18 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό, Κεραμικό, ABS |
| Χρώμα | Χρυσό, Μπλε |
| Εξουσία | 2200 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220-240 V |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής, Διαχύτης |
| Λειτουργίες | Ιονισμός, Cool shot, Κινητήρας AC, Δακτύλιος για κρέμασμα, Арганово масло |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Σειρά | Οχι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Βάρος | 841 g |
| Εγγύηση | 60 μήνες |