- -15,18 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | Пластмаса, Керамика |
| Цвят | Розов, Черен |
| Мощност | 2200 W |
| Захранващо напрежение | 220-240 V |
| Включени аксесоари | Концентратор, Дифузер |
| Функции | Йонизация, Cool shot, Халка за окачване, Студена въздушна струя |
| Степен скорости | 2 |
| Нива температура | 3 |
| Комплект | Не |
| Тип | Класически |
| Част от тялото | Коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Ширина | 28.5 cm |
| Дължина | 8.5 cm |
| Тегло | 0.67 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |