- -15,18 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic, Ceramică |
| Culoare | Roz, Negru |
| Putere | 2200 W |
| Tensiune alimentare | 220-240 V |
| Accesorii incluse | Hub, Difuzor |
| Functii | Ionizare, Cool shot, Suspensie, Jet de aer rece |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Set | Nu |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 28.5 cm |
| Lungime | 8.5 cm |
| Greutate | 0.67 Kg |
| Garanție | 36 luni |