- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | Пластмаса, ABS |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 1600 W |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Включени аксесоари | Концентратор |
| Функции | Cool shot, Дифузер, DC мотор, LED светлина, Дисплей, Студена въздушна струя |
| Степен скорости | 3 |
| Нива температура | 3 |
| Комплект | Да |
| Тип | Класически |
| Част от тялото | Коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Гаранция | 24 месеца |