- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό, ABS |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 1600 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 - 240 V |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής |
| Λειτουργίες | Cool shot, Διαχύτης, Μοτέρ DC, Φως LED, Οθόνη, Ρεύμα ψυχρού αέρα |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Σειρά | Ναι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |