- -21,41 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Крема |
| Мощност | 2300 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Включени аксесоари | Концентратор, Дифузер |
| Функции | Йонизация, Cool shot, Контрол на температурата, Контрол мощността |
| Степен скорости | 2 |
| Нива температура | 3 |
| Комплект | Не |
| Тип | Класически |
| Част от тялото | Коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Тегло | 0.966 Kg |
| Гаранция | 60 месеца |