- -21,41 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Κρέμα |
| Εξουσία | 2300 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής, Διαχύτης |
| Λειτουργίες | Ιονισμός, Cool shot, Ελεγχος θερμοκρασίας, Контрол мощността |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Σειρά | Οχι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Βάρος | 0.966 Kg |
| Εγγύηση | 60 μήνες |