- -19,81 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Зелен |
| Мощност | 2300 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Включени аксесоари | Концентратор, Дифузер |
| Функции | Йонизация, Държач за окачване, Cool shot, Халка за окачване |
| Степен скорости | 2 |
| Нива температура | 3 |
| Комплект | Не |
| Тип | Класически |
| Тип употреба | Домашна |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Тегло | 0.790 Kg |
| Гаранция | 60 месеца |