- -19,81 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | Verde |
| Putere | 2300 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Accesorii incluse | Hub, Difuzor |
| Functii | Ionizare, Suspensie, Cool shot, Suspensie |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Set | Nu |
| Tip | Clasic |
| Tip utilizare | Intern |
| Lungime cablu | 3 m |
| Greutate | 0.790 Kg |
| Garanție | 60 luni |