- -132,30 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | Поликарбонат |
| Цвят | Сив |
| Мощност | 1500 W |
| Функции | Терморегулатор |
| Степен скорости | 2 |
| Нива температура | 3 |
| Комплект | Не |
| Тип | Класически |
| Част от тялото | Коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Ширина | 7.2 cm |
| Дължина | 10.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |