- -132,30 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Policarbonat |
| Culoare | Gri |
| Putere | 1500 W |
| Functii | Termoregulator |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Set | Nu |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 7.2 cm |
| Lungime | 10.5 cm |
| Garanție | 24 luni |