
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 2000 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Включени аксесоари | Концентратор, Дифузер |
| Функции | Защита от прегряване, Дифузер, 3 нива на температура, 2 предавки, Бутон за студен въздух |
| Степен скорости | 2 |
| Нива температура | 3 |
| Комплект | Да |
| Тип | Класически |
| Част от тялото | Коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Дължина на кабела | 1. 95 m |
| Гаранция | 24 месеца |