
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 2000 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Accesorii incluse | Hub, Difuzor |
| Functii | Protecția împotriva supraîncălzirii, Difuzor, 3 trepte temperatura, 2 angrenaje, Un buton aer rece |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Set | DA |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Lungime cablu | 1. 95 m |
| Garanție | 24 luni |