- -14,32 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Шкафове |
|
| Цвят | Кафяв |
| Височина | 70 cm |
| Ширина | 15 cm |
| Дължина | 13 cm |
| Тегло | 4 Kg |
| Тип продукт | Шкаф |
| Материал | ПДЧ |
| Употреба | Домашна |
| Брой рафтове | 1 |
| Тип монтиране | Самостоящ |