- -14,32 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Шкафове |
|
| Culoare | Кафяв |
| Inaltime | 70 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 13 cm |
| Greutate | 4 Kg |
| Tip produs | Шкаф |
| Material | ПДЧ |
| Utilizare | Intern |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Tipul de montare | De sine |