- -7,62 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Сокоизстисквачки |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Предназначен за | Плодове |
| Употреба | Домашна |
| Ключови характеристики | Измиване в съдомиялна, Система против капене, Промяна на посоката на въртене |
| Материал контейнер | Пластмаса |
| Мощност | 30 W |
| Степен скорости | 1 |
| Обем на отделението за сок | 0.100 l |
| Височина | 15 cm |
| Ширина | 16 cm |
| Дължина | 21 cm |
| Тип продукт | Сокоизстисквачка |
| Гаранция | 24 месеца |