- -7,62 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сокоизстисквачки |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Utilizat pentru | Fructe |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici cheie | Spălarea în mașina de spălat vase, Sistem anti-picurare, Schimbați direcția de rotație |
| Material recipient | Plastic |
| Putere | 30 W |
| Trepte de viteza | 1 |
| Capacitate recipient suc | 0.100 l |
| Inaltime | 15 cm |
| Latime | 16 cm |
| Lungime | 21 cm |
| Tip produs | Сокоизстисквачка |
| Garanție | 24 luni |