- -3,07 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сокоизстисквачки |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Червен |
| Предназначен за | Плодове, Цитруси |
| Употреба | Домашна |
| Материал контейнер | Пластмаса |
| Мощност | 20 W |
| Степен скорости | 1 |
| Обем на отделението за сок | 1 l |
| Височина | 24.6 cm |
| Ширина | 14.7 cm |
| Дължина | 15.7 cm |
| Тип продукт | Цитрус преса |
| Гаранция | 24 месеца |