- -3,07 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сокоизстисквачки |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Προορίζεται για | Φρούτα, Εσπεριδοειδή |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Πλαστικό |
| Εξουσία | 20 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Όγκος του διαμερίσματος χυμών | 1 l |
| Υψος | 24.6 cm |
| Πλάτος | 14.7 cm |
| Μήκος | 15.7 cm |
| Τύπος Προϊόντος | Цитрус преса |
| Εγγύηση | 24 μήνες |