- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Сокоизстисквачки |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Сив, Черен |
| Предназначен за | Плодове, Зеленчуци |
| Употреба | Домашна |
| Ключови характеристики | Измиване в съдомиялна, Система против капене, Защита от прегряване, Студено пресоване |
| Материал контейнер | Пластмаса |
| Мощност | 150 W |
| Ниво на шум | 73 dB |
| Степен скорости | 1 |
| Обем на отделението за сок | 700 ml |
| Обем на отделението за отпадък | 1.1 l |
| Височина | 40.5 cm |
| Ширина | 18.2 cm |
| Дължина | 30.8 cm |
| Дължина на кабела | 0.8 m |
| Тегло | 3.6 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |