- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сокоизстисквачки |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Gri, Negru |
| Utilizat pentru | Fructe, Legume |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici cheie | Spălarea în mașina de spălat vase, Sistem anti-picurare, Protecția împotriva supraîncălzirii, Pressing rece |
| Material recipient | Plastic |
| Putere | 150 W |
| Nivel zgomot | 73 dB |
| Trepte de viteza | 1 |
| Capacitate recipient suc | 700 ml |
| Capacitate recipieint pulpa | 1.1 l |
| Inaltime | 40.5 cm |
| Latime | 18.2 cm |
| Lungime | 30.8 cm |
| Lungime cablu | 0.8 m |
| Greutate | 3.6 Kg |
| Garanție | 24 месеца |