- -7,67 €
- Изчерпано

Бърза сокоизстисквачка Hausberg HB-3501
- Мощност: 350W
- 3 скорости
- Функция Пулс
- Вместимост: 0.350 ml
- Размери: 22.8х45х22 см
- Механичен контрол
- Ножове от неръждаема стомана
- Система против плъзгане
- Защита от прегряване
- Ниво на шум: 71.5 dB
- Тегло: 2 Kg
- Дължина на кабела: 1.35 метра
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Бърза сокоизстисквачка Hausberg HB-3501
- Мощност: 350W
- 3 скорости
- Функция Пулс
- Вместимост: 0.350 ml
- Размери: 22.8х45х22 см
- Механичен контрол
- Ножове от неръждаема стомана
- Система против плъзгане
- Защита от прегряване
- Ниво на шум: 71.5 dB
- Тегло: 2 Kg
- Дължина на кабела: 1.35 метра
Техническо описание
Сокоизстисквачки |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Предназначен за | Цитруси |
| Употреба | Домашна |
| Ключови характеристики | Система против плъзгане, Защита от прегряване, Пулс |
| Материал контейнер | Пластмаса |
| Мощност | 10 inch, 1098 x 644 x 58 - 0 мм, 915 x 585 x 154 - 0 мм |
| Ниво на шум | 71.5 dB |
| Степен скорости | 3 |
| Обем на отделението за сок | 0.350 l |
| Височина | 45 cm |
| Ширина | 22.8 cm |
| Дължина | 22 cm |
| Дължина на кабела | 1.35 м |
| Тегло | 2 Kg |