- -7,67 €
- Stoc epuizat

Storcator rapid Hausberg HB-3501
- Putere: 350W
- 3 viteze
- Functie puls
- Capacitate: 0,350 ml
- Dimensiuni: 22,8x45x22 cm
- Control mecanic
- Cutite din otel inoxidabil
- Sistem anti-alunecare
- Protectie la supraincalzire
- Nivel de zgomot: 71,5 dB
- Greutate: 2 Kg
- Lungime cablu: 1,35 metri
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Storcator rapid Hausberg HB-3501
- Putere: 350W
- 3 viteze
- Functie puls
- Capacitate: 0,350 ml
- Dimensiuni: 22,8x45x22 cm
- Control mecanic
- Cutite din otel inoxidabil
- Sistem anti-alunecare
- Protectie la supraincalzire
- Nivel de zgomot: 71,5 dB
- Greutate: 2 Kg
- Lungime cablu: 1,35 metri
Fisa tehnica
Сокоизстисквачки |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Utilizat pentru | Citrice |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare, Protecția împotriva supraîncălzirii, Puls |
| Material recipient | Plastic |
| Putere | 10 inch, 1098 x 644 x 58 - 0 mm, 915 x 585 x 154 - 0 mm |
| Nivel zgomot | 71.5 dB |
| Trepte de viteza | 3 |
| Capacitate recipient suc | 0.350 l |
| Inaltime | 45 cm |
| Latime | 22.8 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Lungime cablu | 1.35 m |
| Greutate | 2 Kg |