- -12,78 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Спално бельо |
|
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Памук ранфорс |
| Принт | С принт |
| Цвят | Син |
| Тип закопчаване | Плик, Копчета |
| Брой части/комплект | 3 |
| Размери чаршаф | 160 х 240 cm |
| Размери калъф за завивка | 160 x 220 cm |
| Размери калъфка | 50 x 70 cm |
| Градуси на пране | 40 |
| За | Един човек |