- -12,78 €
- Stoc epuizat

Lenjeria Cotton Box 129CTN4626 este o alegere eleganta pentru dormitorul tau. Confectionat din bumbac ranforce 100% de inalta calitate, acest set include: plic (160x220 cm), cearceaf (160x240 cm) si fata de perna (50x70 cm).
Culoarea albastra confera stil si confort dormitorului tau. Setul este decorat cu imprimeu si inchidere cu nasturi pentru pilota si tip plic pentru perna. Produsul este usor de intretinut, poate fi spalat la masina de spalat la 40°C.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Lenjeria Cotton Box 129CTN4626 este o alegere eleganta pentru dormitorul tau. Confectionat din bumbac ranforce 100% de inalta calitate, acest set include: plic (160x220 cm), cearceaf (160x240 cm) si fata de perna (50x70 cm).
Culoarea albastra confera stil si confort dormitorului tau. Setul este decorat cu imprimeu si inchidere cu nasturi pentru pilota si tip plic pentru perna. Produsul este usor de intretinut, poate fi spalat la masina de spalat la 40°C.
Fisa tehnica
Спално бельо |
|
| Tip produs | Set |
| Material | Bumbac Ranfore |
| Imprimare | Imprimare |
| Culoare | Albastru |
| Tip de prindere | Plic, Butoane |
| Numar de piese / set | 3 |
| Dimensiunile foilor | 160 х 240 cm |
| Dimensiuni husă pilota | 160 x 220 cm |
| Dimensiunile carcasei | 50 x 70 cm |
| Grade de spălare | 40 |
| Pentru | Един човек |