- -13,29 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Спално бельо |
|
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Памук, Полиестер |
| Принт | Без принт |
| Цвят | Бежов, Златист, Сив |
| Брой части/комплект | 4 |
| Размери чаршаф | 220 х 240 cm |
| Размери калъф за завивка | 200 х 220 cm |
| Размери калъфка | 50 x 70 cm |
| За | Двама души |