- -13,29 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Спално бельо |
|
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Βαμβάκι, Πολυεστέρας |
| Τυπώνω | Χωρίς μοτίβο |
| Χρώμα | Μπεζ, Χρυσό, Γκρι |
| Αριθμός εξαρτημάτων / σετ | 4 |
| Μεγέθη φύλλων | 220 х 240 cm |
| Μεγέθη παπλωματοθήκης | 200 х 220 cm |
| Διαστάσεις θήκης | 50 x 70 cm |
| Για | Двама души |