- -21,47 €
- Изчерпано

Спално бельо Beverly Hills Polo Club 176BHP2128
- Материал: 100% памук
- Плик за завивка: 160 х 220 см.
- Чаршаф: 160 х 240 см.
- Калъфка за възглавница: 50 x 70 см (1 бр.)
- Ranforce (144 нишки/см2)
- Цвят: Тюркоазено бяло
- Тегло: 1,864кг
Инструкции за почистване:
- Пране при (°C): 30
- Гладене при (°C): 110
- Използвай белина: не
- Може да се суши в сушилня: не
- Професионално почистване: да
- Свиване на тъкани: не
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Спално бельо Beverly Hills Polo Club 176BHP2128
- Материал: 100% памук
- Плик за завивка: 160 х 220 см.
- Чаршаф: 160 х 240 см.
- Калъфка за възглавница: 50 x 70 см (1 бр.)
- Ranforce (144 нишки/см2)
- Цвят: Тюркоазено бяло
- Тегло: 1,864кг
Инструкции за почистване:
- Пране при (°C): 30
- Гладене при (°C): 110
- Използвай белина: не
- Може да се суши в сушилня: не
- Професионално почистване: да
- Свиване на тъкани: не
Техническо описание
Спално бельо |
|
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | 100% памук |
| Принт | С принт |
| Цвят | Бял, Зелен |
| Брой части/комплект | Ceramic |
| Размери чаршаф | 160x240 cm |
| Размери калъф за завивка | 160x220 cm |
| Размери калъфка | Многоцветен, 50x70 cm |
| Тегло пакет | Clear Motion Engine Dinamic, 1.8 Kg |