- -21,47 €
- Stoc epuizat

Lenjerie de pat Beverly Hills Polo Club 176BHP2128
- Material: 100% bumbac
- Husa pilota: 160 x 220 cm.
- Foaie: 160 x 240 cm.
- Față de pernă: 50 x 70 cm (1 buc.)
- Ranforce (144 fire / cm2)
- Culoare: alb turcoaz
- Greutate: 1.864 kg
Instructiuni de curatare:
- Spalare la (°C): 30
- Călcare la (° C): 110
- Foloseste inalbitor: nu
- Poate fi uscat în tavă: nu
- Curățare profesională: da
- Contracția țesutului: nu
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Lenjerie de pat Beverly Hills Polo Club 176BHP2128
- Material: 100% bumbac
- Husa pilota: 160 x 220 cm.
- Foaie: 160 x 240 cm.
- Față de pernă: 50 x 70 cm (1 buc.)
- Ranforce (144 fire / cm2)
- Culoare: alb turcoaz
- Greutate: 1.864 kg
Instructiuni de curatare:
- Spalare la (°C): 30
- Călcare la (° C): 110
- Foloseste inalbitor: nu
- Poate fi uscat în tavă: nu
- Curățare profesională: da
- Contracția țesutului: nu
Fisa tehnica
Спално бельо |
|
| Tip produs | Set |
| Material | 100% Bumbac |
| Imprimare | Imprimare |
| Culoare | Alb, Verde |
| Numar de piese / set | Ceramic |
| Dimensiunile foilor | 160x240 cm |
| Dimensiuni husă pilota | 160x220 cm |
| Dimensiunile carcasei | Multicolor, 50x70 cm |
| Greutatea pachetului | Clear Motion Engine Dinamic, 1.8 Kg |