- -6,14 €
- Изчерпано

Квадратната тава за печене Russell Hobbs RH02148GEU7 е качествена кухненска тава, предназначена за приготвяне на различни ястия във фурната. Тя е с диаметър от 22 см и златист цвят, който я прави не само практична, но и стилна част от кухнята.
Тавата е с незалепващо покритие, което осигурява лесно почистване и удобство при готвене. Освен това, тавата е без PFOA, което я прави безопасна за здравето на потребителите.
Моделът е подходящ за приготвяне на кексове, браунита, както и други десерти във фурната. Отличава се с високо качество на изработка и е изключително устойчива на надраскване и корозия.
Тази квадратна тава за печене е идеална за любители на домашната кулинария, желаещи да приготвят уникални и вкусни десерти, които да удовлетворят вкусовите им предпочитания.
С нея в кухнята ще можете да се насладите на вкусни кексове, браунита и други десерти с лесно почистване и поддържане.
- Материал: Въглеродна стомана
- Ширина: 22 см
- Дължина: 22 см
- Височина: 4.5 см
- Подходяща за печене във фурна
- Без PFOA
- Лесна за почистване
- Лесна за изпозлване
- Цвят: Златист
- Тегло: 0.260 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Квадратната тава за печене Russell Hobbs RH02148GEU7 е качествена кухненска тава, предназначена за приготвяне на различни ястия във фурната. Тя е с диаметър от 22 см и златист цвят, който я прави не само практична, но и стилна част от кухнята.
Тавата е с незалепващо покритие, което осигурява лесно почистване и удобство при готвене. Освен това, тавата е без PFOA, което я прави безопасна за здравето на потребителите.
Моделът е подходящ за приготвяне на кексове, браунита, както и други десерти във фурната. Отличава се с високо качество на изработка и е изключително устойчива на надраскване и корозия.
Тази квадратна тава за печене е идеална за любители на домашната кулинария, желаещи да приготвят уникални и вкусни десерти, които да удовлетворят вкусовите им предпочитания.
С нея в кухнята ще можете да се насладите на вкусни кексове, браунита и други десерти с лесно почистване и поддържане.
- Материал: Въглеродна стомана
- Ширина: 22 см
- Дължина: 22 см
- Височина: 4.5 см
- Подходяща за печене във фурна
- Без PFOA
- Лесна за почистване
- Лесна за изпозлване
- Цвят: Златист
- Тегло: 0.260 Kg
Техническо описание
Тави за печене |
|
| Цвят | Златист |
| Употреба | Универсална |
| Тип продукт | Тава |
| Материал | Въглеродна стомана |
| Функции | Незалепващ слой |
| Форма | Квадратна |
| Източник на топлина | Фурна |
| Инструкции за употреба | Подходящ за фурна |
| Ширина | 22 cm |
| Дължина | 22 cm |
| Тегло | 0.260 Kg |
| Диаметър | 22 cm |