- -6,14 €
- Stoc epuizat
![]()
Tava de copt patrata Russell Hobbs RH02148GEU7 este o tava de bucatarie de calitate, conceputa pentru a pregati o varietate de feluri de mancaruri la cuptor. Are o latime de 22 cm si o culoare aurie, ceea ce o face nu numai practica, ci si un element elegant din bucatarie.
Tava are un strat antiaderent, care asigura o curatare usoara si confort la gatit. In plus, tigaia nu contine PFOA, ceea ce o face sigura pentru sanatatea consumatorilor.
Modelul este potrivit pentru prepararea prajiturilor, mancarurilor si a altor deserturi la cuptor. Se caracterizeaza printr-o calitate superioara a manoperei si este extrem de rezistent la zgarieturi si coroziune.
Aceasta tava patrata de copt este perfecta pentru bucatarii de acasa care doresc sa creeze deserturi unice si delicioase pentru a-si satisface papilele gustative.
Cu aceasta tava in bucatarie, te vei putea bucura de prajituri delicioase, brownies si alte deserturi cu curatare si intretinere usoara.
CARACTERISTICI
- Material: otel carbon
- Latime: 22 cm
- Lungime: 22 cm
- Inaltime: 4,5 cm
- Potrivit pentru coacere in cuptor
- Fara PFOA
- Usor de curatat
- Usor de folosit
- Culoare: Auriu
- Greutate: 0,260 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Tava de copt patrata Russell Hobbs RH02148GEU7 este o tava de bucatarie de calitate, conceputa pentru a pregati o varietate de feluri de mancaruri la cuptor. Are o latime de 22 cm si o culoare aurie, ceea ce o face nu numai practica, ci si un element elegant din bucatarie.
Tava are un strat antiaderent, care asigura o curatare usoara si confort la gatit. In plus, tigaia nu contine PFOA, ceea ce o face sigura pentru sanatatea consumatorilor.
Modelul este potrivit pentru prepararea prajiturilor, mancarurilor si a altor deserturi la cuptor. Se caracterizeaza printr-o calitate superioara a manoperei si este extrem de rezistent la zgarieturi si coroziune.
Aceasta tava patrata de copt este perfecta pentru bucatarii de acasa care doresc sa creeze deserturi unice si delicioase pentru a-si satisface papilele gustative.
Cu aceasta tava in bucatarie, te vei putea bucura de prajituri delicioase, brownies si alte deserturi cu curatare si intretinere usoara.
CARACTERISTICI
- Material: otel carbon
- Latime: 22 cm
- Lungime: 22 cm
- Inaltime: 4,5 cm
- Potrivit pentru coacere in cuptor
- Fara PFOA
- Usor de curatat
- Usor de folosit
- Culoare: Auriu
- Greutate: 0,260 Kg
Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | De aur |
| Utilizare | universal |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Otel carbon |
| Functii | Strat non-stick |
| Forma | Pătrat |
| Sursa de caldura | Cuptor |
| Instructiuni utilizare | Potriviți pentru un cuptor |
| Latime | 22 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Greutate | 0.260 Kg |
| Diametru | 22 cm |