- -3,12 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тави за печене |
|
| Цвят | Черен |
| Употреба | Универсална |
| Тип продукт | Тава |
| Материал | Въглеродна стомана |
| Функции | Незалепващ слой |
| Форма | Правоъгълна |
| Източник на топлина | Фурна |
| Материал интериор | Емайл |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за фурна |
| Височина | 6.5 cm |
| Ширина | 33 cm |
| Дължина | 22 cm |