- -3,12 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тави за печене |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Γενικής χρήσης |
| Τύπος Προϊόντος | Δίσκος - σχάρα |
| Υλικό | Ανθρακούχος χάλυβας |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Πηγή θερμότητας | Φούρνος |
| Εσωτερικό υλικό | Ηλεκτρονική διεύθυνση |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Κατάλληλο για φούρνο |
| Υψος | 6.5 cm |
| Πλάτος | 33 cm |
| Μήκος | 22 cm |