- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тави за печене |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Тава |
| Материал | Алуминий |
| Функции | Незалепващ слой |
| Форма | Правоъгълна |
| Източник на топлина | Фурна |
| Материал интериор | Мрамор |
| Инструкции за употреба | Подходящ за фурна, Измиване на ръка |
| Височина | 5.5 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Дължина | 24 cm |